Top

Technické zařízení budov

Firma Petr Bílek provozující práce v oboru voda, topení, plyn vznikla v roce 1999. Poté jsme se stali v roce 2013 Bílek TZB s.r.o. navazující na předchozí činnost rozšířenou o výrobu, obchod a služby. Firma realizuje akce většího i menšího rozsahu. Firma má oprávnění na montáže a opravy plynových zařízení, vydané TIČR (Technická inspekce České republiky). Dále disponujeme pracovníky se státní zkouškou na sváření plynem, elektřinou a to i na měď i na plasty.

Firma Bílek TZB s.r.o. má sjednané pojištění odpovědnosti za škody způsobené jinému do výše 10.000.000,- Kč u pojišťovny Allianz. Firma používá k realizaci zakázek výhradně materiály a zařízení s platnými certifikáty. Na kvalitu prováděných prací neustále dohlíží stavební technici společnosti.

Služby

Voda - topení - plyn

Kompletní služby v oboru. Od studií a projekcí až po dodávky a montáže zařízení.

Zjistit více

Solární systémy

Dodávka a montáže solárních zařízení a příslušenství. Regulace a uvedení do provozu.

Zjistit více

Tepelná čerpadla

Hospodárné vytápění bez ztráty komfortu. Odborná instalace českých tepelných čerpadel

Zjistit více

Nová zelená úsporám

Získejte příspěvky na zateplení domu, využívání dešťové vody, na stavbu zelené střechy, tepelná čerpadla, fotovoltaiku a solární ohřev vody.

Zjistit více

Proplach topení

Odstranění usazenin, koroze, vodního kamene a jiných látek v topné soustavě.

Zjistit více

Jádrové vrtání

Čisté, jednoduché a rychlé řešení pro vrtání v hotových objektech nebo tam, kde by mohlo dojít k omezení z hlediska bezpečnosti.

Zjistit více

Kotlíková dotace

Zajišťujeme vyřízení dotace v dotačním programu "Kotlíkové dotace" na výměnu starých kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním, za nové plynové kondenzační kotle s příslušenstvím nebo na tepelná čerpadla či solárně-termický systém pro přitápění nebo přípravu TV.

PARTNEŘI A OBLÍBENÉ OBCHODNÍ ZNAČKY